Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Garmin navi térképfrissités...

Mad Max2 kérdése:

Garmin navi térképfrissités mennyire könnyű müvelet?

Figyelt kérdés

Van egy több mint 10 éves garmin nüvi 250 masinám, eddig mindig frissittettem valakivela térképet, gondoltam most megpróbálom magam megoldani.


Aki csinálta már, mennyire laza a dolog, el lehet ezt rontani?



aug. 23. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Garmin Express nevű programmal

[link]

megoldható:

[link]

aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És könnyű? leír mindent közben mit kell csínálni?



majd megpróbálom holnap:)

aug. 23. 16:12
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tökre egyszerű. Kell az a szoftver hozzá, letöltöd, az beazonosítja, ha rá van kötve a gépedre és beregisztrálva a készüléked, menüből a frissítést kiválasztod, ezt felajánlja, hogy mi elérhető hozzá és frissíted, ennyi, aztán marha lassú, de meglesz.
aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hááát...


Letöltöttem a garmin expres programot


rádugtam

felismerte


És kiírta hogy a softver naprakész (2021 es) de vehetek térképfrissitést 89 dollárért


Most vagy túl öreg eza masina és már nincs rá térképfrissités vagy valami más gubanc van


Aki ért hozzá véleménnyezze:)

aug. 24. 12:37
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt akkor írja ki, ha nincs hozzá ingyenes frissítés. Vagy lejárt ez az időszak már. Ergo nem fogod tudni ingyen frissíteni.
aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Amugy nagy genyóság ez mert ezt a masinát 2013 ban vettem "élethosszig tartó ingyenes térképfrissités" -el



Ezek szerint az élethosszig a garminnál 11 év:)



Pedig maga a készülék müködik

Szerintem még 10 évig birná, de ezek szerint be kell érjem a 2021 es térképpel.



Ennyit az "élethosszig frissités"-ről:)

aug. 24. 13:24
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom az milyen, de az enyémet még mindig frissíti, pedig már az is több, mint 10 éves.
aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ilyen....


[link]

aug. 25. 18:43
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát nem tudom, biztos, hogy ez élethosszig tartó frissítéssel rendelkezik? Meg amúgy ez úgy van nálam legalábbis, hogy van még rajta ingyen frissítés, de az sem mindig, az 1 évben kb. 4-et jelent csak.
aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen:) Minden Garmin navi élethosszig tartó frissitésel kapható


Nálam a garmin programja azt mondja hogy naprakész a 2021 es térkép


Egyedűl egy nyelvi frissitést jelzett azt rákattintottam le is töltötte


De vehetek rá frissitést, nem tudom az müködne-e de tuti nem fogok 89 dollárért frisitést venni.


Inkább hagyoma facba, pedig szeretk ezzel a ketyerével navigálni külföldön. Külföldön sokkal jobb mint a google térkép telefonnal.


Majd lehet veszeka jofogáson egy újabb de használt garmint.


Ez van

aug. 25. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!