Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mostanában a google a saját...

Mostanában a google a saját vonalat nem jelzi pontosan, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A saját idővonalban van hogy nem jelez két pont között, vagy ha jelez akkor légvonalat húz és nem ahol effektív haladtam a kocsival vagy kerékpárral, mitől lehet ez? Telefon gps hiba?

júl. 25. 10:07
 1/7 A kérdező kommentje:
igazából tévedtem és régebben is hol jelezte, hol nem a pontos útvonalat, akkor lehet hogy ez normális és nem tud ilyen gyorsan frissülni ahogy az ember halad?
júl. 25. 10:12
 2/7 anonim ***** válasza:

A telefonod kikapcsolja a gps-t a háttérben, hogy energiát takarítson meg.

GPS nélkül csak ennyire pontos a helymeghatározás.

júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ezt milyen menüben tudom kikapcsolni vagy nem lehet?
júl. 25. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazás-beállítások között megkeresed a Google Maps alkalmazást és kikapcsolod az energiatakarékossagot.
júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez normális. Nem rögzíti méterenként a poziciót és nem fogja pontosan kirajzolni a nyomvonalat. Ha így tenne akkor meg azért pampognál hogy leszívja az akksit. Az idővonal funkciónak nem az a lényege hogy teljesen pontosan berajzolja merre jártál. Helyeket, időpontokat rögzít.


Ha pontos nyomvonalat szeretnél rögzíteni, akkor más appot kell használnod. Van erre sokféle.

júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez azért nem teljesen így van mert volt amikor végig rögzített mondjuk 80 km-es kerékpározást ami kb 7-8 óra volt pihenőkkel. vagy akár egy -BP- Miskolc- Kassa - Magastátra utat kocsival. Lehet hogy nem rögzít méterenként, de azért azutat ismeri mert később akár a varázslóval hozzá adhatom manuálisan akkor a googlnek is fel kellene ismerni. Tehát akkor mi alapján rogzít néha pontosan néha meg csak légvonalban. pl idén párizsba mentünk kocsival és kb Münchentől Párizsig mintha repülővel mentem volna. előtte meg jól rajzolt.
júl. 25. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom Münchenig azon a telefonon ment a navigáció, így folyamatosan aktív volt a gps. Utána meg nem és elment csicsikálni.
júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!