Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon d5300 fenykepezogepet...

Nikon d5300 fenykepezogepet vagy sony ax33 om videokamerat vegyek ha élőzni szeretnék youtubon, es jo minosegu videokat tudjak kesziteni?

Figyelt kérdés
Illetve ecélra milyen objektivet ajanlotok a fenykepezohoz?

2018. aug. 18. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sony van erre a celra, a Nikon inkabb fotozasra
2018. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem alkalmasak webkamerának. Azzal szoktak " élőzni ".
2018. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És miért nem alkalmasak? Elvileg sokkal jobb minőséget kepviselnek mint akármelyik webcam. A fényképezőhöz 1 program letoltese szukseges hozzá, a videokamerához ugytudom az se kell... Ha nem tudjatok erdemben kifejtve megvalaszolni a kerdesem akkor inkabb ne irjatok be semmit mert az nem segít.
2018. aug. 18. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemben tudtam segíteni azzal, hogy felhívtam a figyelmedet arra, hogy az általad megnevezett kamerák nem alkalmasak "élőzni". Úgy gondolom, hogy még időben szóltam, még mielőtt kidobsz egy valag pénzt olyan dologra ami nem alkalmas a kívánt felhasználásra.

Úgy gondolom, hogy így érdemben tudtam hozzászólni a témához.


De vedd csak meg bármelyik készüléket amit megneveztél "élőzni" aztán majd pisloghatsz mint pocok a lisztben, hogy akkor hogyan is kellene ezt a mutatványt csinálni, mit is kéne mivel összedugni, meg hogy melyik aplikációval is mondták ...hogy az úgy majd jó lesz....


De hidd el , hogy nem lesz jó....

2018. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod mit?


Mégis meg lehet csinálni, ne kérdezd, hogy hogyan, inkább nézd meg ezt a videót:


[link]

2018. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy lehet mindkettovel előzni, ertelmezd kerlek a kerdesem. Nem ez a kerdes.. A kerdes az melyik alkalmasabb erre a celra a 2 közül. Es Miért?
2018. aug. 19. 03:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok otthon az élőzésben (meg úgy a camcorderekben sem), a kettő közül egyértelműen a camcorder, egy DSLR-rel (ahogy bármilyen fényképezővel se) nem fogsz tudni 20, 30 (egyes típusoknál és/vagy felvételi formátumban 10) percnél hosszabb időt egyben rögzíteni. Eleve nem videózásra, és főleg nem élő videózásra lettek kitalálva. Camcordernél nincs meg ez az időkorlát, mondjuk én még előtte futnék egy kört és néznék pár tesztet, nem biztos, hogy az AX33 lesz a legjobb ár/érték arányú gép erre a célra.

Ill. meglepően jó minőségű webkamerák is léteznek már, a Logitechnek vannak igen jó képességű dolgai. Én a helyedben nem zárnám ki ezeket sem.

2018. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!