Melyik a legjobb módszer 8mm-es amatőr filmet digitalizálni?

Figyelt kérdés
Van két darab 5 colos 8mm-es amatőr film tekercsem amit szeretnék digitalizálni vagy digitalizáltatni, mit javasoltok hogyan fogom a legjobb minőséget kapni?

2017. márc. 28. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem bízd profikra:


[link]

2017. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
100%
Ha egyszeri alkalom (néhány tekercs családi arhív) digitalizálása a cél és nem akarod iparűzés-szerűen művelni, akkor valóban az a legoptimálisabb megoldás ha megcsináltatod olyannal aki ezzel foglalkozik.
2017. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy már írtam, valóban csak két tekercset kellene digitalizálni, akkor most inkább hadd kérdezzek a műszaki részletekre.


Mielőtt feltettem itt a kérdést, a neten már körülnéztem, hogy milyen technológiát használ egyik másik digitalizáló cég, és a Trabanttól a Jaguárig mindent olvastam.


Szóval csak arra gondoltam, hogy a sok féle technológia közül melyiket javasoljátok, hogy válasszam.

2017. márc. 28. 17:48
 4/6 Szirty ***** válasza:
Mindig az arany középút a nyerő! :)
2017. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiábrándító lesz az eredmény (én életemben nem láttam borotvaéles, jó minőségű 8 mm-es vetített képet, aminek nyilván csak részben volt az oka a vetítőlencse), de persze dokumentálási célra jó.
2017. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látod, csak érdemes volt feltenned ide a kérdésed, mindjárt okosabb lettél....
2017. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!