Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Át akarom pakolni az ételeket...

Át akarom pakolni az ételeket a régi fagyasztószekrényből az újba. Melyik a legjobb módszer? A régi fagyasztó is használatban marad, csak abba mást fogok betenni.

Figyelt kérdés

1. KI-KI: Kikapcsolom a régi fagyasztót, és úgy pakolok ki, és nem kapcsolom be az újat, amíg be nem pakoltam mindent.

2. BE-KI: Bekapcsolom az újat és megvárom, hogy kellőképpen lehűljön. Kikapcsolom a régit, kipakolok, és bepakolok az újba.

3. BE-BE: Bekapcsolom az újat, lehűtöm előre. Nem kapcsolom ki a régit, és úgy pakolom ki belőle a cuccokat.

4. KI-BE: Nem kapcsolom be az újat, és bekapcsolva hagyom a régit, amíg kiapkolok belőle.



2013. okt. 26. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
3. BE-BE
2013. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 mas mert a cuccok hőmérséklete nem fog változni átpakoláskor
2013. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es. Amíg pakolsz, nem fog kiengedni semmi. Az nagyon rövid idő. Viszont, a régit majd ki tudod takarítani.
2013. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy át akarod-e rakni a régit, vagy marad ott, ahol eddig. :D

Én tuti bekapcsolnám az újat, átpakolnék bele, a régit pedig utána kikapcsolnám, ha vinni kell máshova, vagy szükséges kitakarítani, vagy perpillanat nincs mit belepakolni. De szerintem ez elég logikus.

Ha meg a régi helyére raknád az újat, akkor kihúzod- elviszitek a leendő helyre, az újat a helyére rakjátok, bekapcsoljátok, átpakoljátok, a régit meg ki lehet mosni meg minden.

De ahogy gondolod, hacsak nem extrém lassan pakolsz, akkor mindegy, ennyi logisztikát meg csak össze tudsz tán hozni. :D

2013. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!