Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőt ajánlotok?

Milyen fényképezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Digitálisat szeretnék, viszont nem tükörreflexeset. Nikonon kívül bármit ajánlhattok.
2017. márc. 18. 18:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A Sony és a Fujifilm nem jó?
2017. márc. 18. 18:37
 12/17 anonim ***** válasza:

A Sony-ra azt mondani, hogy nem jó egyenlő a dicsérettel :)

Én a hulladék jelzőt inkább használnám....


Vagyis akkor érné meg ha fele annyiba kerülnének.


Fuji-ban szerintem már nincs is Bridge.

Nagyon belépőszintet képviseltek, kb. Sony minőséget csak sokkal de sokkal olcsóbban.

2017. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :) Majd szétnézek a Canon-ok között.
2017. márc. 18. 18:48
 14/17 anonim ***** válasza:
A Sony igen is jó, viszont nem ebben a kategóriában. Hanem például az A7 széria. Ennyiért én azt mondom hogy Canon EOS 1200D használtan, és Canon EF 50mm f/1.8 STM. Ez nagyon jó lesz tanuláshoz, jó kis kombináció. Igaz hogy zoom nincs de jó tanulni a fix-el, mert akkor nem kell majd olcsó zoomos objektív amit majd két hónap múlva bánsz hogy megvetted, mert szar a minősége. Én Bridge-t vagy kompaktot ennyiért azért nem ajánlanék mert ha még is úgy döntesz hogy DSLR-t akarsz sok objektívvel akkor kB 60 ezred el is ment, mert csak a 120 feléért tudod majd eladni. Annyiból pedig tudnál venni később egy eléggé profi állványt. De viszont Superzoomos gép szerintem nem jó komoly munkára. Általában mindegyikben akkora a szenzor mint egy felsőkategóriás Sony TELEFONban, úgyhogy nek fogsz akkora bokeh hatást kapni (háttér vagy előtér mosódás).
2017. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bridge-re értettem a Sony-t :)

Szerintem botrányos a képminősége/kezelhetősége egy Canon-hoz képest...


Tény, hogy elkérik az árát pl a Canon SX50 vagy SX60-nak..

én ezért vettem használtat 70e-ért és szerintem kezdő gépnek kiváló!!!


Egy jobb tükrös sajna a többszöröse ennek az árnak.

És ha végül nem is jön be az illetőnek a dolog akkor csak bukott egy rakás pénzt mert a DSLR-eket is nehéz eladni drágán.


Itt van 4 kép, hogy mire képes a Canon SX50-esem:

[link]

[link]

[link]

[link]

(az utolsó max-ra kitolt zoom-al)


Persze egy profi fotós kiröhögi ezeket a képeket de ahhoz képest, hogy nem 500e forintos géppel készült hanem csak 70e ahhoz képest szerintem elég jók :)

Legalábbis nekem tökéletesek.

2017. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszenek a képek, amiket csatoltál. Nekem jó lesz egy ilyen Canon!
2017. márc. 19. 17:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy minimális utómunka van bennük (kontraszt, telítettség, gamma) de anélkül is szép képeket csinál.
2017. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!