Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most találkoztam, ilyen univerzális, mobiltelefonra csíptethető objektívvel. Hold fotózásához érdemes megvenni egy ilyet? Hobbiból fotózok, nincs keretem egy 200 ezer forintos gépre, és tulajdonképpen szükségem sincs rá. Jelenleg egy Fujifilm FinePix AV100-ast használok, ez minden szempontból megfelel, de sötétben, egy holdas képet nehéz vele megcsinálni. Persze kiügyeskedem, de nem vagyok naív, lehetne ennél szebb. A lényeg: a mostani gépemmel tudok szebb képeket a holdról, vagy ha veszek egy ilyen objektívet a mobilomra? Erre gondoltam: [link]


Előre is köszi a normális válaszokat!



2017. jan. 5. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Objektív, lol. Holdfotózás telefonnal? Az már a no comment kategória...
2017. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Normális választ kértem! És igen, azért merült fel, mert nyilván az én kompakt gépemre nem tudok semmit tenni. Nyilván nem csillagázati fotót akarok, hanem hogy ne sárga paca legyen a vasútállomás felett..
2017. jan. 5. 16:41
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha kicsit is használod az agyad (amennyiben van...) rájössz, hogy ezzel a vacakkal is egy paca lesz a képen.
2017. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És ha te használnád (már ha van..), akkor tudnál olvasni, és rájönnél, hogy csak érdeklődöm. Mert élőben ilyet még nem látam, bunkókám.
2017. jan. 5. 16:50
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Holdat? Ugyan már... Nincs energiám kisegyetemet tartani, de a Hold fotózás már technikai sport is, és neked nincsenek ehhez eszközeid, szóval keress reálisabb témákat :)
2017. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Gyerekeim, olvassatok már! Most is jók a holdas képeim. De a gépen csak 4x-es a zoom. Nem az a kérdés, hogy fotózzak-e holdat, az a kérdésem, hogy ez közelebb hozná-e? Senkinek nincs itt szövegértése?
2017. jan. 5. 17:05
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Csupán egyvalakinek, és azok nem mi vagyunk zoligyerekkel...
2017. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Feladom, sajnálom, hogy kezdőként fel mertem tenni itt egy kérdést. Azt is sajnálom, hogy csóró vagyok ahhoz, hogy a magam számára csináljak egy képet. De azt pláne, hogy még mindig nem kaptam választ.
2017. jan. 5. 17:13
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Fogd már fel, hogy nem alkalmas rá kisfiam... Vagy direkt vagy ennyire kretén?
2017. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Örülök annak, hogy mindenki, akinek van egy drága gépe, rögtön nagyképűsködik.
2017. jan. 5. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!