Ezt mire kell / érdemes használni?

Figyelt kérdés

[link]


Miért jó hogy oldalt van a vaku? Minimális az az oldalirányú beesési szög amit el lehet érni pl. portrénál nem? Pl. 85-össel fényképezve azért elég messze van a téma.


2016. nov. 4. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Inkább videolámpához használnám. A vaku még mindig túl szembe van.
2016. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van olyan ami 30cm hosszú, annak már van értelme?

Gondolom csak annyit tud mintha oldalról érné a fény a kép alanyát, tárgyát.

2016. nov. 4. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Az oldalvakuzáshoz találták ki a különböző vezérlőket.

Pl.: rádiós, slave vezérlés.


[link]

2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább indokolná meg a birkája, hogy mi nem tetszett a válaszomban!!!!!

Nem volt hasznos???

És aki itt pontozgat az hasznos? Vagy csak egy idióta?????

2016. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le, azt elmondom előre. Engem csak az érdekelne, hogy pl. esküvőn (külföldi oldalon írják) hogy hasznos egy ilyesmi eszköz. Bár még itthon nem láttam hogy használnának. Elég a gépet obival cipelni, emelgetni. Hobbi használatra biztos még kevesebb haszna van.
2016. nov. 5. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a konzolokat videolámpákhoz és külső mikrofonokhoz szokták használni, videózáskor..........
2016. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van, aki jónak tartja. Valamivel jobb is, hiába centizünk. Ugyanúgy, mint az a vas, ami fölfelé emeli el a vakut kb ugyanennyire. Annyit szerintem már nem ér, mint amennyibe az echte Canon kerül. Bár fehér falú/plafonú helyiségben nagyon szép eredményeket értem el úgy, hogy a sínen levő 580-as vaku felfelé/oldalra/kupakkal mindkettő irányba állt, a gépen a vakupapucsban meg egy 430-as előre.

Mindazonáltal ez mind jelentős szenvedés, két vakuval dög nehéz, a sín vágja a bal alkaromon a csontot, ha zoomolok, stb. De ami széppé teszi a vakus felvételezést, az mind szívás, Fongosok írták, hogy a társaságban mindenki rajtuk élcelődött a túlméretezett pezsgőspohár miatt. :)

2016. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!