Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kodak PIXPRO AZ361 fényképezőg...

Kodak PIXPRO AZ361 fényképezőgépem van és polárszűrőt szeretnék rá venni.49 mm az objektív átmérője. Semmilyen menet nincs rajta, valami felpattintható szűrőt szeretnék rá. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 11:57
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Hát az van, hogy sok Bridge géphez létezik fiter adapter. Ehhez nincs. Tehát nem tudsz filtert rárakni. Max, ha rátákolod valahogy.
2016. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megtaláltam a módját, hogy hogyan rakjak fel mégis szűrőt. Le is írom, hátha valakinek kell: Ehhez nagyobb szűrő kell, mint a gép optikája. Én 58 mm-es szűrőt használtam, de az sem baj, ha még nagyobb. Kivágtam egy kört kartonból, ami beleillik a szűrőbe. A kartonlap közepébe vágtam egy lyukat, amibe pont beleillik az optika. Így elég jól használható a dolog.
2016. aug. 2. 02:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!