Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D5300 (obiektiv-AF-P DX...

Nikon D5300 (obiektiv-AF-P DX NIKKOR 18-55MM F/3.5.5.6G vr) nem focusal, egyáltalán nem élesedik a kép ha nagyitok, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Barátaim mondták hogy az obiektiven raktam átt A-rol M-re , de nekem az obiektiven nincs semmi ilyen gomb csak egy olyan hogy tudjak közelíteni(egyenként muszáj azt le nyomjam s ott valameddig zummolni hanem a gép nem engedi hogy fényképezek), nem értem , most akkor mi van? Kerestem de hasonló obiektivet se tálaltam... mindegyiknek van olyan A-M je. Kérlek valaki magyarázza el hogy hogy van ez s mit kell csinaljak mert nem értem.

Kepek: [link]


[link]


[link]


[link]



2016. jún. 4. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha a végén forgatom azt a gyűrűt se tisztul.
2016. jún. 4. 23:01
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes írásért....
2016. jún. 4. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A sok értetlenkedés helyett el kell olvasni a gyártó lapján a szükséges információt. Gugli második találat öcsém. Utána pedig rtfm, de ez már falrahányt borsó...


[link]


Switch between Auto Focus and Manual Focus, and turn VR on and off using the camera menu*. With no switches on the lens barrel itself, there’s no chance of accidentally changing settings when you want to take the shot.


* Only works with compatible cameras: D5500/D5300/D3300. Compatible cameras may require a firmware update.

2016. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remelem jol ertetem s ara céloztal hogy frissitsem a kamerát .
2016. jún. 5. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!