Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon G7X-nél normális ha kb1...

Canon G7X-nél normális ha kb1 méternél messzebb van a téma akkor nem tudok éles képet készíteni róla?

Figyelt kérdés
Már minden beállítást végig zongoráztam, kipróbáltam minden kombinációt, semmi.
2016. máj. 9. 08:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utólag, nem hiszem hogy megérte, csak naivan azt gondoltam ha már ilyen drága akkor jó is lesz.. ,de rá kellett jönnöm hogy a jó képminőség az drágább :( Igazából nem vagyok benne biztos hogy az olcsóbb gépek elérik-e egyáltalán ennek a gépnek a képminőségét, és tudását, de nem vagyok szakértő.
2016. máj. 18. 16:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Elérik csak okosan kell gépet választani, első a szenzor méret, utána objektív, aztán pedig hogy mit is tud...

Itt van pl. ez, jelenleg az árukereső szerinti legolcsóbb nagy szenzoros milc gép: [link]

Ezzel sokkal jobb képeket készít.

2016. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát igen az meg már cserélhető objektíves. Azok közt nem nézelődtem, pedig kellett volna, de kicsit ódzkodtam tőlük.
2016. máj. 19. 19:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmi baja a gépednek, ne parázz.


Egy kollégád egy másik posztban azon kesereg, hogy a Canon EOS 7D is zajos.


Ha pixelvadász vagy, akkor még az EOS 5D III is zajos lesz. Sőt, bármi az lesz, egy középformátumú Hasselblad is. Képzaj mindig van, ha teljesen zajmentes képet akarsz, rendereld le 3ds-ben.

2016. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!