Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék szebb képeket csinálni, mert eddig csak a telefonommal csinálgattam képeket, viszont az nyilván nem annyira jó, mint egy fényképezőgép. Nézegettem gépeket, de csak úgymond "profibb" gépeket találtam, tehát ilyen Canon 600, 700 és 1200d... Szívesen vennék egy ilyet, de úgy érzem,hogy ez még nem nekem való. :D

Hát remélem tudtok ajánlani gépeket, ha viszont azt mondjátok, hogy jó lesz egy 600d, akkor veszek egy olyat.:D



2016. jan. 24. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kattogtatásra olcsóbbat keress! Canon márka csak a váz 100 ropi, + objektív stb összességében 4-500 ezer Ft!

Gondolkozz!

2016. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen fényképezőgépet megvehetsz amit megengedhetsz magadnak anyagilag. ( Hitelre csak akkor vennék fotós cuccot ha munkaeszköz lenne ).


Az általad felsorolt vázakat is embereknek gyártották és szerintem átlagos képességű ember is tud vele fotókat készíteni. Persze lehet, hogy jók nem lesznek azok a fotók első körben, de végső elkeseredésedben nem szégyen a program automatikát használni ( én mindig megteszem ha a saját elképzeléseim csődöt mondanak -előfordul sokszor- vagy kell valami alap a beállításokhoz ).


Nem tudom mit akarsz hallani. Jó lesz neked egy 600d vegyél olyat vagy mást. Bár felmerül bennem a gondolot, hogy egy puszta vázzal mi a péket fogsz fotózni - illetve bármit fotózhat, szinte ugyanaz lesz a képen. Nagy büdös homály. Lehet avantgárd fotóként nagy pénzt kereshetsz vele.


A DSLR vázak bosszantó tulajdonsága, hogy objektívet is kell rá csatlakoztatni és az objektívet mindig a cél ( fotótéma) szerint szokás kiválasztani. Szóval macerás. Tudod el kell olvasni néhány dolgot mert ez sok köcsög gyártó lenyúlja a pénzét a vásárlóknak, ahelyett hogy all-in-one objetkívet gyártana a DSLRekhez.


Persze fotózhatsz pl komodói sárkányt teleobjektív nélkül is - bár ha élő akkor árthat az egészségednek ( a sárkány, nem a váz + objektív kombó ). Illetve lényegében bármilyen állatot is ( már ha ki vannak tömve és nem mozognak mert közel kell menned hozzájuk ).

2016. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mekkora szöveged van ember :DDDDDD Igazából nézelődtem, és arra jutottam, hogy ezt veszem


[link]



viszont nem nagyon értek hozzá..:D pl az mit takar, hogy Tükörreflex? Utánanéztem, de nem nagyon lettem tőle okosabb.:D

2016. jan. 26. 21:43
 4/4 anonim válasza:
Én is most szeretnék új gépet venni - legalábbis kiválasztani, hogy mire spóroljak. Először szerintem tedd tisztába magadban az alapvető fogalmakat, olvasgass a témában.. Utána könnyebb lesz döntést hoznod, ha tudod is, mit vásárolsz.. Én nem tudnék úgy megvenni egy 100ezres gépet, hogy azt sem tudom, milyen az a tükörreflexes fényképezőgép. Ne sajnáld az időt egy kis önképzésre, ha már százezreket fogsz elkölteni valamire. :)
2016. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!