Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen bridge fényképezőt vegyek?

Móni1968 kérdése:

Milyen bridge fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés

lányom nagyon szeret fotózni. Egy kis kompakt gépe van és annál komolyabbat szeretni. Mivel 14 éves úgy gondolom a tükörreflexes gép még túlzás lenne, ezért egy bridge gépet szeretnék.

Sajnos nem nagyon értek hozzá. Mire figyeljek? Melyik paraméterek a legfontosabbak? Milyen márkát vegyek?



2015. szept. 21. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Például Lánchíd jó lehet. :D Nikon 840.
2015. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itt lehet válogatni. [link]
2015. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ügyet Lenke ***** válasza:
Az attól is függ, hogy mennyit szánsz rá, mert egy drága bridge vagy super zoom gép árából már vehetsz tükörreflexest is...
2015. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Utolsó. Egy14 éves kezdőnek minek tükrös?
2015. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ügyet Lenke ***** válasza:
Nem kell tükrös egy 14 évesnek, csak azért írtam, hogy a bridge sem mindegy, hogy mennyiért és milyen...nemrég kellett keresnem valakinek ugyanígy, gyereknek és volt olyan bridge gép ami drága is (ugyanakkor nagyon komplex is) és árban is több volt mint egy DSLR, de a tükrös az legalább bővíthető ha komolyan fog később is érdeklődni a fotózás iránt, ha nem akkor kidobott pénz úgyis bármelyik, legyen az DSLR vagy bridge...
2015. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az ár 50.000-től max.100.000,-

Láttam olyat ami tetszett 69.000,- Lumix gép volt, meg 59.000,- Panasonic-ot. De -mivel nem értek hozzá- nem tudom mit figyeljek, mi fontos: az optikai zoom? a pixel szám? az ISO?

Olvastam, hogy letezik CMOS lencse, de nem a legjobb. Ha azt meg tudnátok irni szerintetek ebben az árfekvésben milyet keressek és milyen paraméterekre figyeljek nagyon megköszönném.

Utána olvastam fórumokon is...olyanokról írtak, hogy a Lumix hamar merül. Az Olympos lassan exponál (nekem olyan kéne ami gyorsan exponál, mert nagyon szeretne. állatokat fotózni. Jó lenne ha nem lenne teljesen autómata, hogy érezze milyen amikor Ő állít rajta, ha jól láttam ilyen is létezik ami automata és manuális is.

Szóval nagyon megköszönnék egy pár infót.

2015. szept. 21. 13:24
 7/16 A kérdező kommentje:
és esetleg még videózzon is...
2015. szept. 21. 13:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Pixel szám nem számít semmit. Az ISO sem számít semmit elvileg, bár jellemzően a magasabb ISO fényképezők jobban bírják a magasabb ISO-n való fotózást, zaj nélkül.


"Olympos lassan exponál (nekem olyan kéne ami gyorsan exponál, mert nagyon szeretne. állatokat fotózni. "


Itt meg szerintem kevered a záridővel az exponálást :)

2015. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
lehet :) akkor a záridőt kell néznem?
2015. szept. 21. 14:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Az optikai zoom az nagyon fontos szerintem. Minél nagyobb annàl jobb. Én ugy tudom mindegyikkel lehet videőzni.
2015. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!