Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok ajánlani olcsón használ...

Tudtok ajánlani olcsón használt DSLR gépet? Max.50e Ft-ig kitben.

Figyelt kérdés
Vaterát végignéztem, jófogást végignéztem, eldugott oldalakat megnéztem
2015. aug. 31. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Artwork-ben van egy Canon 300d, 18-55-tel 30-ért.

artwork.hu -> használt termékek

2015. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Canon 300D, ami alig 12 éve technika, a legfiatalabb darabok is 10 év felett vannak belőle, nincs hozzá alkatrész ellátás, így nem szervizelhető, valamint azt leszámítva, hogy korszakalkotó váz volt (az első megfizethető DSLR) egy csomó hibáját csak a 350D-ben orvosolták...



Hát, ez nem biztos, hogy az a gép, amit bárkinek ajánlanék egy vadi új 1200D árának a feléért.

2015. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs, harmadáért, látom nem 50k csak 30...
2015. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
artwork-öt is átnéztem. Senki nem hirdet sehol értelmes gépet ebben az árban.
2015. aug. 31. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Ferrari Testarossát szeretnék venni. Megkíméltet, lehetőleg idős bácsitól, maximum hatszázezer forintért. Sehol nem találok, tudnátok segíteni?


Kéredző, hiába van neked kevés pénzed, ha valami többe kerül, az többe kerül.

2015. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat...
2015. szept. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!