Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért van ilyen kevés használt...

Miért van ilyen kevés használt dslr a piacon?

Figyelt kérdés

Kikoptak és nem működnek már, vagy simán csak nem akarják a tulajok eladni, mert drága újat venni vagy mert bevált vagy miért?

Pl. Minolta Dynax 5 v. 7 nincs is hirdetve, Canon és Nikon pár darab, Sony is ritka. És mindezt a vaterán, a jófogást meg hagyjuk... tudom ott a hardverapró meg hasonló oldalak de ezek a fórumos oldalak nem jönnek be, nem arra találták ki.


2015. jún. 9. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mindig találok elég használt gépet. Aki komolyan gondolja, úgyis mindig fejleszt, újabbat vesz, a régebbit eladja.
2015. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de én a 2007 előtti szériákról beszélek, azokból nem nagyon kapni, pl. EOS30D, 40D, 50D pláne nincs, Dynax mint írtam egysincs... Sony 1-2 ha akad
2015. jún. 9. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A Konica Minolta egy-két százalékos eladást produkált, így ritkaság. Nem hiába adtak el mindent a Sonynak. Nem is volt sok gépük forgalomban.


2007 előtt nem volt azért annyira "olcsó" és általános a DSLR mint manapság.


Viszonylag kevés a régi modell. Ezek egy része már nem működőképes, vagy a tulajnak nem éri meg bagóért elkótyavetyélni. Egy 8-10 éves DSLR-nek alig pár tízezer a használt ára. Ennyit a tulajok többségének is megér.


Nekem is van még a polcon egy régi 10D. Mennyiért tudnám elpasszolni 25-30 ezerért? Annyit nekem is bőven megér.

2015. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen cuccokat jellemzően nem vaterán meg jófogáson hirdetnek. Index fotós adok vezsek topikok, hardver apró, extra, stb.


Ha tudod a konkrét típust, ami érdekel, írd be Google-ba. Első találat:

[link]

2015. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó de te pont egy analóg gépet linkeltél. Amire gondoltam az Dynax5D
2015. jún. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!