Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudtok olyan kamerát ajánlani...

Tudtok olyan kamerát ajánlani amivel viszonylag jó minőségű videókat lehet készíteni? (14/l)

Figyelt kérdés

Van egy youtubos fiókom ahol már 2 általam készített videó is fönn van. A gond az hogy egyik sem jó minőségű videó, és ha ezt hosszútávon szeretném folytatni, akkor egy új kamerára lesz szükségem (mivel eddig a mobilommam vettem föl, és vágtam meg őket).


Kifejezetten videózásra használnám,nagyon ritkán fotózásra.

Egyátalán nem kell márkás, vagy éppen profi gép nekem.

Szóval tudtol olyan kamerát ajánlani ami viszonylag megfizethető és jó minőségű videókat készít?

Nem igen értek a kamerákhoz se a videózáshoz szóval nem tudom, hogy milyen fajta gépet kéne keresnem.



Kicsi önreklám:

Rajzolással,és festéssel foglalkozok és ilyen tipusú videókat töltök/tervezek majd feltölteni a csatornámra. A kérdésem alatt lesz egy link, amit majd ha esetleg megnyitsz akkor a csatornámon találod majd magad. :)



Előre is köszönöma válaszokat!



2015. aug. 14. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamerát vagy fényképezőgépet szeretnél? Mennyi pénzt tudsz kicsikarni szüleidből erre? Ezek lényeges kérdések.

Egyébként 35-40-től kezdőnek azok a kompakt fényképezőgépek, amik már tudnak fullHD-ban videózni.

2015. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elsősorban kamera. Csak hallottam olyanról is ami tud fotózni is... Vagy az fényképezőgép ami videókat is fel tud vennni? :D Nem tudom.

Tehát kamera. Nálam maximum a 70-80 000 Ft. Tehát ekörül szeretnék majd nézelődni. Valami egyszerű,kezdő,amatőr videózáshoz való gép.

2015. aug. 14. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik fényképező tud videozni. A youtubra pedig szerintem felesleges a full HD.
2015. aug. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hello én is youtubozok vlogolok stb jelölj be facebookon segitek.

Skymarkx lastman a nevem facebookon

2015. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!