Melyik a jobb Gopro hero3+ black vagy hero4 silver?

Figyelt kérdés

Nézegettem őket, árban viszonylag hasonló, nem tudom melyik a jobb. Néztem teszteket szinte egyforma.(Bár nekem egyenlőre a Hero3+ black jön inkább be.)

Szerintetek melyik a jobb?



2015. jún. 25. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a hero3+ black-et választanám. Szerintem a 4-en felesleges a kijelző, és a 3+-hoz jár a távirányító. De ezek mind egyéni preferencia kérdései.
2015. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szerintem azt fogom megvenni, a hero4 kijelzőjének a minősége úgy is rossz, viszont a hero3 hoz a távirányító hasznos! Köszönöm szépen hogy segítettél, és hogy időt szántál rám!
2015. jún. 25. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hero3+ black tényleg jobb amúgy képminőségileg is, a távirányító hasznos lehet, bár én nagyon ritkán használtam, a kijelző meg igazából néhány alkalommal kifejezetten hasznos lehet, mondjuk én mindig megvoltam nélküle. Ha meg mégis kell, még mindig tudsz venni LCD Backpacket, ami elég jó, vagy okostelefonnal is össze tudod párosítani ugye.
2015. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Használd egészséggel! :D Remélem nem okoz csalódást, ha mégis ne engem okolj :D


#1

2015. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm szépen a válaszod! :-)
2015. jún. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!