Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SJCAM SJ4000 megéri 8. 000...

SJCAM SJ4000 megéri 8. 000 FT-ért?

Figyelt kérdés

Egyik haverom el akarja adni, mindig azt mondta hogy eredeti. Wifis. A lencse alatti résznél írja hogy SJCAM, a másik oldalt hogy Wifi, alatt meg kisebbe hogy SJ4000.

És csak pár hónapos. Minden tartozékkal adja. Láttam a dobozát is és helyesen írja hogy Water Resistant, nem úgy mint a hamisaknál. Plusz nem azt írja rajta hogy Sports Cam, hanem hogy SJCAM meg Sports HD DV. Meg a hátoldalán írja az SJ4000-ret kis sárga kamera is van rajta.

Hamis lehet ? Megéri ?

És amúgy mi a véleményetek róla mint kamera ? jók ?


2015. máj. 4. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyolcért simán. Viszont gyanús, hogy ilyen olcsón adja. Mielőtt megveszed, teszteld le!
2015. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és mit teszteljek le ? a képminőséget ?

küldött egy két képet, meg egy rövid videót, azt állítja azzal készült. ott minden jónak tűnik.

És mint mondtam írja rajt ahogy sjcam meg sj4000 wifi..dobozon is.

2015. máj. 4. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg élőben! Próbáld ki, működik-e minden funkciója, 1-2 videót is csinálj vele!
2015. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már csak 6.500at kér érte.
2015. máj. 7. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg! Még az sem nagy bukó, ha a kamera egy raklap szar. Ha meg működik, akkor jól jártál!
2015. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megvettem, egyszerűen tökéletes.

Minden funkciója szuper, és a firmware verzió : "20140324V02

SJCAM SJ4000"

egyszerűen fantasztikus. Web kameraként is lehet használni, amiről nem is tudtam. :D

2015. máj. 9. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor jól jártál! :D
2015. máj. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!