Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megéri venni egy SJ4000-es...

ATY. kérdése:

Megéri venni egy SJ4000-es kamerát?

Figyelt kérdés

És milyen képeket csinál? Mert eddig csak arról olvastam hogy 1080P-ben is tud akár felvenni videót, azaz FullHD-ban, de a képkészítéséről még nem hallottam semmit.

Köszönöm válaszukat!



2015. ápr. 8. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem, így, hogy filmezéssel foglalkozok, akkor se kéne ha ingyen adnák (kis túlzással), de szerintem ahhoz mondjuk, hogy otthon vagy nyaraláskor elhülyéskedj vele, ahhoz szerintem megfelel. Szóval komolyabb dolgokra nem alkalmas, képminősége meg sem közelíti mondjuk egy Gopro vagy egy Sony action cam-ét, de amúgy el lehet vele szórakozni. Azt, hogy milyen képeket csinál nem tudom, de gondolom olyan nagyon borzalmas nem lehet.
2015. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy 3,5 megapixeles szenzorka dolgozik benne. Ebből csinál 12 megapixel körüli állóképeket. Szoftveresen felnagyítja őket. A végeredmény gyatra, mint az összes ilyen akciókameránál, beleértve bármely GoProt.


Videóra oké. Fotózni csak ha nincs kéznél bármi más, akár egy telefon.

2015. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesztképei:


[link]

2015. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


De mondjuk egy SJ5000-et megérné megvenni?


És ám hogy ha ilyen **ar ez a kamera, akkor miért mondja elég sok videós azt, hogy ők meg vannak elégedve a kamerával?

2015. ápr. 11. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Videokameraként nem szar, főleg az árához képest. Akik dicsérik, ezért teszik, erre veszik.


De te az állókép minőségét kérdezted. Abban szar, mint minden ilyen kamera.

2015. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!