Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Most szeretnék egy jobb fajta...

Most szeretnék egy jobb fajta fényképezőgépet venni. Szerintetek melyik a jobb? A NikonD3200, vagy a Samsung NX300? (Tapasztaltabbak válaszát várom! ) :D

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A Nikonhoz sokkal nagyobb a kiegészítő választék.
2015. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És pl. mik lennének azok?
2015. ápr. 15. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

A kettő teljesen más kategória. D3200 jobb választás, mert könnyebben bővíthető. De! Bonyolultabb.


Laikusnak, márpedig kérdésed alapján az vagy, a Samsung lenne jobb választás. Úgyis automata üzemmódban használnád a d3200-t is..

2015. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem NX300-am van.Én nagyon imádom.Azt nem értem ,hogy a többi ember miért szidja a MILC gépet,mert nagyon sok,profibb tükörreflexes gépnél is jobb.Na mindegy.Én saját tapasztalatomból az NX300-at ajánlom.Bár azt be kell vallanom ,hogy tényleg kevesebb hozzá a kiegészítő van hozzá,de ez engem nem bánt.(Úgy értem a kevesebb kiegészítőt,hogy pl.:csak egy fajta 50-200mm-s objektív van hozzá,meg csak egy fajta halszem,de ez nem nagyon bántó.Én mint ,ár mondtam az NX300-at ajánlom de te döntöd el.
2015. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azt nem értem ,hogy a többi ember miért szidja a MILC gépet,mert nagyon sok,profibb tükörreflexes gépnél is jobb."

Ezt ki tudnád fejteni kicsit részletesebben, kérlek? Tehát hogy konkrétan miben jobb egy profibb(?) tükörreflexes gépnél egy MILC?


Egyébként elég gáz azért ajánlani valamit, mert neked az van. Még csak azt sem tudjuk, hogy használtál-e valaha DSLR-t, és van-e konkrét érved ellene, vagy még sosem próbáltad, csak épp NX300-ad van, tehát szerinted az a jobb...

2015. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van dslr és milc is (mindkettő Canon). A milc szükségmegoldásnak jó számomra, amikor nincs kedvem cipelni a gépet, és úgymond "lényegtelen" képeket csinálok.

A képminősége nem rossz, nem azzal van a gond, de lassú. Még egy normálisabb objektívvel is. Miután dslr-hez vagyok szokva, ez idegesít. Egyébként nem rossz gép a milc, ha automatán akarod csak nyomkodni. Viszont az aksija (legalábbis az enyémnek) kb semmire sem jó.


Azt mindenesetre kijelenthetjük, hogy nem jobb, mint akármelyik dslr, akár a kezdő vázakat is beleértve. Egy előnye van: kicsi és könnyű.


Ha nem akarsz állítgatni, objektíveket vásárolgatni, vedd a milc-et. Ha akarsz, akkor a tükröset.

2015. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

>nagyon sok,profibb tükörreflexes gépnél is jobb

Miért is?

2015. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a nikon nem éri meg a pénzt, én helyette inkább Sony A3000-en vennék... viszont ez a samsung jóféle, szebb is, érintőkijelzős, wifi is van benne, szebb a képe.
2015. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!