Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vettem egy DSLR fényképezőt...

Vettem egy DSLR fényképezőt és nem tudom, hogyan lehetne megoldani hogy a képen minden éles legyen. Valaki megmondaná?

Figyelt kérdés

Nem volt sok időm kitapasztalni még de mikor meg kell akkor nem tudom csak úgy előszedni és tutira jó képet készíteni. Azért szeretném élesre mert photoshopba jobb lenne eldönteni hogy mi legyen homályos és mi nem.


Meg ami nagyon bosszant hogy egy kis telefon képes erre de ennél még nem bírtam rájönni hogy hogyan legyen nagy mélységélessége. (Régen egy fotós készítgetett képeket és nem tudom hogyan állította be de neki mindig sikerült élesre készítenie mindent, még a háttért is amit később szerkesztett)



2015. ápr. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

További problémáidhoz is ajánlom az ismeretterjesztő cikkek olvasgatását.

2015. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsire kell venni a rekeszt. De szerintem ne utólag akard eldönteni, hogy mi legyen elmosódott, mert az úgy csak ronda lesz.
2015. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. ápr. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!