Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mien videókamerát vegyek?...

Mien videókamerát vegyek? 60000ft ig (videót csinálnák youtubera) Hd vagy Full hd kéne

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 23:56
 1/5 A kérdező kommentje:
*milyen
2015. ápr. 4. 21:50
 2/5 anonim válasza:
60000 forintig szerintem nincs értelme külön videókamerát venni, ennyiért inkább egy jobb mobilt vennék aminek megegyezik a kamera minősége az ilyen "olcsó" kamerákéval... Ha esetleg neked is olyan mobilod van, ami képes hd-ban vagy netalántán full hd-ban rögzíteni, addig nem érdemes beruházni vakami új készülékre, ennyi pénzért szerintem nem éri meg. Pláne hogy az ilyen nagy Youtube karriereknél sosem tudhatod, meddig lesz kedved csinálni, és hogy lesz-e akkora közönség, hogy azért megérte volna külön kamerát venni erre a célra.
2015. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazad van mert olyan telefonom van ami 4k ban is képes venni csak valami álvány kéne ami a kamerákhoz is van erre gondolok: [link]
2015. ápr. 5. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:

veszel egy állványt, és egy átalakítót. Én kínából rendeltem egy csomót, most azokkal szórakázok.


Kínából olcsóbb, de tovább tart kihozni.

Szerintem ez tökéletes:

[link]

2015. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :)
2015. ápr. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!