Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szabad venni kazettás videokam...

Szabad venni kazettás videokamerát ha filmforgatáson töröm a fejem?

Figyelt kérdés

[link] 15000-ért megéri? Kazettás a kép magáért beszél!

Van most egy digitális dwd-sd kamerám de nem éjszakai!

És éjszaka kellene forgatni...

Ez a rohadt pénzhiány ez zavar engem!



2015. febr. 20. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már ne vegyél, régen ezzel tolták a lagzis videósok.
2015. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:( Pedig totál jól néz ki hogy ilyen oltári nagy! Sajnos én is tudom hogy nem az a minőség és nem olyan egyszerű kezelni mint egy mai kamerát!

Most már nézegetek modernebbeket.

Majd ha sok pénzem lesz veszek egyet porfogónak és helyfoglalónak :)

2015. febr. 21. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajtókitámasztónak is jó még ...
2015. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

keress valami más állást

ehhez nem értesz

2015. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
HA DV vagy MiniDV lenne, még azt mondom, teljesen jó. De VHS kazettákat venni, másolni, digitalizálni nem olyan egyszerű manapság.
2015. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az új technológiákhoz értek de a régit nem ismerem!


Eddig azt tapasztaltam minnél régebbi annál jobb! A walkmanjaim még mindig működnek de a discmanem beadta a derekát!

Az 1951 diktafonom még üzemképes de az alighasznált mp4 már hibásan jött ki a gyárból! És egy olyan telefont használok amin nincs 2015 dátum mert 1-2 évnél tovább nem bírja az új telefonom!


Ezek a tapasztalatok miatt jött létre a kérdés mert egy 1985 videókamera ami közel 10-20 kg lehet jobb mint a 150g 2010 digitális kamerám!

És ha egy 1mm lencse 5 megapixel akkor egy 4 colos lencse lehet jobb! Amatőr vagyok nekem még nem jó a 2milliós kamera mert leejtem ellopják és csak hadonásznék vele!

Tehát nem szabad venni ilyen kazettás kamerát!

2015. febr. 21. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Én használtam ilyen kamerát... 20 évvel ezelőtt. Akkor tökéletesen jó volt, mára már eljárt fölötte az idő.


Nagy kamerát nem azért vesz az ember, mert "jól néz ki", hanem azért, mert stabilabban tud vele dolgozni, pl. svenkelni.


Ez a kamera nem 10-20 kg-os, és nem nagy. Alig nagyobb, mint egy VHS-kazetta.


[link]


Gondolom, Te egy beta-rendszerű kamerára gondoltál, de ez nem az.

2015. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos rájöttem hogy nem érné meg akármennyire is retró lenne! :( Pedig tudná az igényeim! Digitálisban 300000 alatt még mindig nem találtam ami kellene nekem! :(
2015. febr. 24. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szedsz, de adhatnál nekem is belőle...:)
2015. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!