Nikon D3200 vs más?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyabb fényképezőgépet. Jelenleg Nikon Coolpix L820-am van. Perpill Nikon D3200 felé hajlok ami árban úgy elérhető. Coolpixomhoz képest nagyot szeretnék ugrani. Mármint jóval jobb fényképezőgépet szeretnék még sem eget verő árral mivel saját spórolt pénzemből lenne. Esetleg tudnátok mondani pár fajtát ami árban és minőségben is jó? Mindenképp szeretnék a Nikon márka körül maradni.

2015. márc. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátom, úgy látom egy az ízlésünk :)

Nekem szintén Coolpix L820-am volt, majd váltottam D3200-asra. Hidd el, hogy ennél jobb választást nem találsz. Ár-érték arányban nagyon ott van a gép. Én főleg videózok vele, és minőségileg csak alig észrevehető különbség van ez között és mondjuk egy 7100 között. Fotózásban szintén nagyon ott van. A 24 megapixel pedig poszter és plakátfotózáshoz is kiváló.


Ilyen ár-érték arányú gépek még a D5100 D5200, D3300.

Szerintem a 3200 a legjobb választás. A 3100 azért hagy némi kívánnivalót maga után...

2015. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első kommentelő vagyok. Szerintem a 18-55 VR II kitben vedd meg. Az az objektív nagyon is megállja a helyét és a kompakt mérete nagy előny :)
2015. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Szóval akkor nem bántad meg ,hogy váltottál?
2015. ápr. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!