Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek tablóképet más...

Szerintetek tablóképet más fotókidolgozó helyen is tudnak előhívni, a mintaképek alapján?

Figyelt kérdés

Az osztállyal múlt héten voltunk egy helyen tablóképet készíteni.

De itt nagyon drága az utánrendelés, a városban egy másik helyen csak fele annyi!

Kaptunk 2 db 7x10-es fotót mintaként. Ha ezzel elmegyek az olcsóbbik helyre, szerintetek tudnak legalább ig. képeket csinálni nekem ott ez alapján, vagy esetleg még ugyanezt a méretet többszörösíteni?

A minimálisra szeretném szűkíteni a rendelésem árát, de a családból is egy-egy a nagyszüleimnek, keresztszüleimnek, mamáéknak, nővéremnek jár...


Köszi szépen!


2015. febr. 19. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván a fájlokat nem kaptátok meg, hogy magához kössön a fotós.


" tudnak legalább ig. képeket csinálni nekem ott ez alapján"

A 7x10-es papírképet szkennelve és 3,5x4,5 cm-es méretben kinyomtatva igazolványképhez tökéletes. Kérdés, hogy a többletmunkával is az lesz-e az olcsóbb. De ezt te is megteheted, ha a baráti körödben van valahol lapolvasó és nyomtató.


"vagy esetleg még ugyanezt a méretet többszörösíteni?"

Itt már nem érdemes csodákat várni, nyilván lehet nagyobbra nyomtatni, de a képminőség csak az eredeti 7x10-es papírképé marad.

2015. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van itthon nyomtatóm, csak most valamiért nem tud scannelni, és ezért nem tudom méretre állítani a fényképet! :S Pedig még fotópapírt is találtam a fiókban... Fénymásoláskor meg ez a 7x10-es borzasztó minőségű lett :D
2015. febr. 19. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem éri meg bescanneltetni és újra előhívatni mert úgy már többe kerül mintha az eredeti helyen rendelted volna meg. Az otthon készített pedig nem lesz közel sem olyan minőség.
2015. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmentem a fotókidolgozóba, és tökéletes minőségűek lettek :) Egyáltalán nem fizettem többet! Az eredeti fotósnál 1 db ig. kép 200 Ft volt, a fotókidolgozóban pedig (kicsivel kisebb mint az ig. kép, de a célnak megfelel) kb 80 Ft volt 1 db scanneltetéssel együtt :)

A fotósnál 800 Ft lett volna 4 db ig. kép, így meg 12 db-ot kaptam 1050 Ft-ért :D Azért ez nem mindegy :P

Egyedül csak 10x15 ös képet hívattam elő az eredeti fotóssal (350 ft 1 db), mert ehhez nagyítani kellett a képemet, és itt tényleg romlott volna a minőség ha fotókidolgoztatóba csináltatom.

2015. febr. 26. 15:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!