Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung NX300-as fényképezőről? Megéri megvenni, vagy akkor egyszerűbb ha gyűjtök még egy nikonra vagy canonra?

Figyelt kérdés
Néztem tesztfotókat és gyönyörű képeket csinál, persze gondolom a minősége nem lesz olyan mint egy canonnak. Leginkább természetfotókat, portrét és gyors mozgásokat szeretnék fotózni.
2015. jan. 28. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban elég jó gép. Van benne fáziskülönbség alapú fókusz is, nem csak kontraszt. Jó nagy az érzékelője, van gyors sorozat, 60 fps videó, meg WiFi távvezérlés. Nyilván a képminősége nem olyan, mint egy tükrös gépnek, de ezért az árért akkor is nagyon impozáns.

Egyébként pont a Nikon és a Canon nem nagyon tudott eddig MILC-ben alakítani, úgyhogy olyat szerintem ne akarj venni.

2015. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne, mert nincs keresője, tehát a kezelhetősége pont olyan, mint a legócskább bazári kompaktgépé. Ha már felsoroltad a várható felhasználási területeket :)
2015. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, h nincs keresője, nem feltétlenül rossz gép.Nekem ilyenem van és úgy imádom, h semmilyen másik gépre el nem cserélném.
2015. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!