Jeffreybboy kérdése:

Érdemes még Nikon D 5000 venni? , hobbi fotózásra, megbízható helyről baráti körömből, hobbi fotózás érdekelne, később lehet komolyabban.

Figyelt kérdés
És milyen Obi kéne táj fotózás érdekelne leginkább,meg hosszú zaridős éjszakai fotók tetszenek és érdekelne a keszítése

2014. dec. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt D5000-em egy ideig, mint másodváz. Teljesen használható, tanulásra és hobbihoz ideális. Érdemes megvenni, de attól függ mennyiért és mennyi expó van benne.

(Az enyémben csak 11e körül volt és 60.000Ft-ért váltam meg tőle. Amúgy is ezek ilyen 60-68e Ft-os áron mennek viszonylag kevesebb expóval, ennél többet véleményem szerint csak a vázért nem érdemes adni).


Kezdetnek akár jó lehet hozzá egy 18-55-ös kit lencse, és egy állvány. Állvány elengedhetetlen a hosszú záridőnél.

A 18mm elég nagy látószöget biztosít tájképekhez, de akkor már sokkal jobb választás lenne a 18-105-ös kit lencse, vagy valami hasonló tartományú optika.

2014. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kapok hozzá még egy aksit, táskát és egy 8 gigás memória kártyá állványt, van egy Playstation 3-am arra cseréljük el!

Expo számot meg tudom nézni a gépbe vagy olvastam hogy csinalok egy képet géppel és a neten van egy oldal ahova feltöltöm és ki írja?

2014. dec. 5. 02:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Neked is azt tudom javasolni, hogy tanulj mielőtt vásárolsz. Ha ennyire fogalmad sincs még az alapokról sem akkor használni sem fogod tudni.


Alapok:

[link]

[link]

2014. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel az ember semmit ne csinaljon, könnyeben tanul az ember ha ott a kezébe és amit olvas azt egyből ki is tudja próbálni.
2014. dec. 5. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen könnyebben. Csak ha nem tudod kipróbálni mert alkalmatlan arra amire használni szeretnéd, de ezt még nem tudtad amikor megvetted akkor ugyanott vagy, persze ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
2014. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!