Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik márkát ajánljátok?...

Melyik márkát ajánljátok? Canon, Sony vagy Nikon?

Figyelt kérdés

Első sorban a fókuszálós képek a kedvenceim tehát olyan gép kellene amire lehet tenni jó objektívet és szép, fókuszos videókat lehet vele csinálni

Az alábbi márkák közül szerintetek melyik lenne nekem a legmegfelelőbb?



2014. dec. 4. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Sony az nagyon fókuszos...vagy várjál csak...inkább Nikon...bár annál szerintem ha Canonra raksz objektívet az szép, szebb mint a másik kettő...Egy Canon-ra rakott objektív gyönyörűséges látvány.


A kérdésedre ebbeb a formában ilyen válasz adható.

2014. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ebben
2014. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol, én a helyedben előbb egy ilyet vennék:

[link]

2014. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézz utána, hogy mi-mit jelent a gépeden, és utána ez már nem lesz kérdés... Szerintem te a kis mélységélességre gondoltál, amit nagy blende értékű objekívekkel lehet elérni. Ez nem a gépedtől fog függeni, hogy Canon, Sony, vagy Nikon, hanem az üveges, tekerős csőtől a a gép elején, ha az f, vagy t betű után kicsi a szám akkor jó...
2014. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!