Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen középkategóriás gépet...

Milyen középkategóriás gépet ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valami olyan fényképezőgépet keresek, ami nem automatikus. Tehát magadnak kell pontosan beállítani az élességet meg mindent. Nem vagyok hozzáértő, fogalmam sincs hogy nevezik ezt :) Régen volt apámnak ilyen gépe, és nagyon szép képeket tudtam vele csinálni, de most lecserélték egy 50-ezres Fujifilmre.(pontosan nem tudom milyen.) Ez a gép sokkal drágább mint a régi, mégsem tudok vele fényképezni, mert minden automatikus rajta. Ez meg engem nagyon bosszant :)

2014. okt. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy manuális beállítás. (Mármint amikor te állítasz mindent)
2014. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen, próbáltam úgy fényképezni vele, de abszlult nem kezelhető :D
2014. okt. 26. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred el a régi gépet, ha már nekik nem kell? Akkor tudnál a megszokottal fényképezni.
2014. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert azt eladták :)
2014. okt. 28. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!