Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Olcsó használt digitális...

Olcsó használt digitális fényképező cserélhető objektivvel?

Figyelt kérdés
Olcsó használt digitális fényképezőt keresek cserélhető objektivvel. Létetik-e ilyen, és melyiket ajánlanátok? (20.000-50.000Ft)

2014. szept. 25. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Régebbi DSLR gépek környékén kell nézelődnöd.

Nikon D70, Canon 350D stb

2014. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BazsiBácsi ***** válasza:
Létezik ilyen, de 20-ért semmiképp, olyan 40-50 közt kapsz egy vázat objektív nélkül, az még használtan egy 10-es legalább egy alap objektív.
2014. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak viszonyításképp nekem 68e-ért ment most el egy 550d váz hibátlanul. 350d szerintem ennél jóval kevesebbet ér, így az 50 alatti sávba akár be is férhetsz vele. Ha nagyon nincsen pénzed, akkor kezdj egy kitobival, utána szépen veszel egy 50 1.8 fix-et, majd lassacskán csereberéled. Tudnod kell, hogy használt obin - ha van egy csöpp eszed - nem lehet bukni, amit pl. 50e-ért veszel, +-5%-os áron el is lehet adni pár éven belül.
2014. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat, de én azt hallottam, hogy egy DSLR géppel 20-25.000 képet lehet csinálni összesen. Ha most veszek egyet és már csináltak vele 10e expót, akkor még megéri?
2014. szept. 26. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azt rosszul hallottad, zömmel azért ennek a kétszeresét is bírják, de 100e expo fölött is van élet, csak nagyobb az esély valóban a hibára. Jellemzően a kétszámjegyűek (30D,40D) azért jobban bírják, mint a három-négy számjegy és persze a legjobb ilyen szempontból is az 5d, 1d sorozat.
2014. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BazsiBácsi ***** válasza:

A zár élettartam olyan dolog, mint megtippelni az ötöslottó számait. Valamelyik 1000 expó után behasal, valamelyikben 200e után is megy még.


Ha egy gépben van 10-20e expó nyugodtan megveheted, ha nem vagy elvetemült, akkor azzal a zárral egy jó pár évig.

2014. szept. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!