Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet vegyek?

Milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam a neten ezzel kapcsolatban, de még most sem tudom eldönteni és értelmezni melyik a jó. Mindenképp szeretném ha az optikai zoom min 35x lenne. De nem tudom mennyire számít a megapixel... melyik a jó optika stb... Szóval mire figyeljek oda?
2014. szept. 13. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb dolgokat kihagytad. Mennyi pénzed van rá, és mire szeretnéd használni?
2014. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
max 60 e ft..Mivel gyakran kirándulok, ezért elsősorban tájképek készítése az elsődleges szempont.
2014. szept. 13. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésnek, de tájképhez minek 35x zoom? A Megapixel semmit nem számít.
2014. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul írtam, természet fotókhoz, pl ha madarat vagy valami állatot szeretnék lefotózni ami messze van.
2014. szept. 14. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek az "ultrazoom"-os bridge gépek elég sok gonddal küzdenek. Ez nem csak fényképezőknél van, ami univerzális, az igazán egyik dologra se jó. Erős hordó torzítás, kromatikus aberráció elég gyakori az ilyen lencsével szerelt gépeknél.

Legjobban akkor járnál, ha egy belépő dslr-t vennél, pl canon 1100d és ahhoz egy tele lencsét második lencsének. Használtan kb ennyi ez a gép, egy használható tele lencse önmagában 50 körül van pl ehhez a géphez 55-250 IS

2014. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60-ért már megkapod 18-55 IS obival az 1100d-t ez eléggé univerzális lencse nagyon sok dologra jó, és később gyűjthetsz telére.
2014. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor inkább még gyűjtök rá pénzt. Igazából én Nikon Coolpix L830 néztem ki... de ez nem dslr...
2014. szept. 14. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!