Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdőnek melyik tükörreflexes...

Kezdőnek melyik tükörreflexes fényképező jobb? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

18-55 mm objektívvel lenne, szerintetek melyik a jobb? Max. 150.000 szeretnék rá költeni

Canon EOS 600D

Canon EOS 100D

Canon EOS 1200D

Nikon D5100

Nikon D3100

Nikon D3200

Nikon D3300

Mindenféle vélemény érdekel, ha valakinek ezek közül valamilyen gépe van mi a tapasztalata?



2014. aug. 7. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
D3200-asom van, nem mondanám magamat profi fotósnak, de elégedett vagyok vele. Nemrégiben vettem, csak Nikonokat néztem, D3300-zal vigyáznék, mivel kiszedték belőle az aluláteresztő szűrőt, emiatt anomáliák keletkezhetnek a képeken (Moiré minta), cserébe ha 100% nagyítás mellett nézegeted, élesebbnek tűnhet. Plusz ez 150 felett volt, ahogy nézem.
2014. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!