Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Time lapse videó készítéséhez...

Time lapse videó készítéséhez milyen gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amiben nincsen mechanikus zárszerkezet vagy ha van az nagyon tartós. Eddig telefonnal csináltam ilyen videókat és nem olyan rossz a minősége, legalábbis normális fényviszonyok között bámulatos felvételeket lehet vele készíteni. Mármint telefonhoz képest. Szeretnék kevés fény mellet is értékelhető videót csinálni vele amihez kéne ugye a hosszú záridő is. Nem feltétlenül csillagokra gondoltam de mondjuk jó volna ha tudna 4-5 mp záridőt, hogy legalább a városban tudjak vele jó felvételeket csinálni. Esetleg van olyan gép, amit erre találtak ki?(go pro-t már javasolták, de én nem tudok megbarátkozni a hatalmas látószögével)A válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 3. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Nikon s30 illetve 31, alapból tud time lapse-hez képeket készíteni, és még időjárás állóak is! Nem tudom mennyit szeretnél rákölteni, de szerintem kezdés nem ez is jó. Amúgy a GoPro látószöge valamilyen mértékben állítható. Az egy csodakamera! Én is javasolnám ha már egyszer ebben gondolkozol!
2014. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!