Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon Coolpix L29-el miért...

Nikon Coolpix L29-el miért mosódik el a mozgó jármú? Valami tipp mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hali talán túl hosszú az expozició idő. Ez annyit tesz ,hogy túl sok ideig ereszti be a fényt a gép és nem csak "1 pillanatra"
2014. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezen hogy tudok állitani?
2014. jún. 28. 21:26
 3/14 anonim ***** válasza:
válts mondjuk 1/200ra 1/100ra ezek az értékek már jobbak lesznek. Legalább 1/60 legyen.
2014. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Legnagyobb záridő 4 másodperc

Legkisebb záridő 1/2000 másodperc

Expozíciókompenzáció Van

Spot fénymérés Van

Mátrix fénymérés Van

Középre súlyozott fénymérés Van

Digitális ESP Nincs

Érzékenység (ISO) 80 - 1600

2014. jún. 28. 21:27
 5/14 A kérdező kommentje:
szerintem nem lehet ezen változtatni ...vagy még is?
2014. jún. 28. 21:28
 6/14 acelsziv ***** válasza:

talán, mielőtt kattintgatni kezdesz tanuld meg használni a gépet, vagy vegyél egy kompaktabbat.

Amiket felsoroltál azok a gép tulajdonságai. tól - ig értékek. Persze, hogy lehet módosítani őket. De, hogy ezeken belül te milyen értékekkel lövöldözöl azt csak te tudod.

2014. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az lehet baj ha látom ,hogy jön pl kamion és ráfokusált nem egyből nyomom el? hanem vártam még egy kicsit és nem nyomtam meg megint hogy ráfókuszáljon. Az lehet baj ugye?
2014. jún. 28. 21:41
 8/14 acelsziv ***** válasza:
lehet, igen. Azt nézd meg, hogy van e -pl sportmód a gépen. Az rövid záridővel dolgozik.
2014. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez egy kompakt gép, nem igazán vannak benne manuális beállítási lehetőségek.


Viszont választhatod a sport módot(vagy hasonlót), az javítani fog a problémán. Írnak elmosódás elleni funkcióról is, olvasd el, hogyan kell bekapcsolni.

2014. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! én is a sport módra gondoltam . Mert van Automatikus mod,Sorozatfelvétel stb--, meg egyszerű automata amelyik "elvileg automatikusan kiválasztja a neki megfelelőt " ezek közül de lehet manuálisan is hogy melyiket akarja az ember :Portré,Tájkép,Sport,Éjszakai portré,összejövetel/beltéri,Vízpart,Hó,Naplemente,Alkonyat/Hajnal,Éjszakai tájkép,közeli,étel,múzeum,Tűzijáték,Fekete-Fehér másolás,Ellenfény,Háziállat porté, Lehet a tűzijáték módot is meg kellene majd próbálnom ugye? Amúgy még csak msot ismerkedek a géppel.
2014. jún. 28. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!