Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki tipp? (Nikon coolpix L820)

RamoneGirl kérdése:

Valaki tipp? (Nikon coolpix L820)

Figyelt kérdés
Az anyukám ovónő és felkért farsangra fotózni a gyerekeket (az ovi számára természetesen), viszont a gépet nemrég vettem és még nem szoktam meg. Hogyan/ melyik módban tudnék olyan képeket csinálni amik nem homályosak (sok futkározó ovis) ???

2014. febr. 10. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb sport mód, de azt kell mondjam, hogy teljesen esélytelen a dolog, ha a farsang beltérben lesz, mesterséges világítás mellett. Ilyen esetben minimum, hogy vannak manuális beállításaid, de egy külső vaku, vagy használható ISO1600 sem árt. Az L820-ból ez mind hiányzik. Próbálkozz nyugodtan, de ne gondold, hogy jól meg tudod örökíteni az eseményt, ha fontosak a képek, szerezzetek egy rendes fotóst, vagy legalább egy DSLR-t.
2014. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig az ISO 1600 megvan benne, a legnagyobb az a 3600 szval...
2014. febr. 10. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak nézd meg, milyen minőségű a kép, ha ISO 1600-at használsz a szobádban.
2014. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Egyébként az ISO 3200)
2014. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként bárki elírhatja
2014. febr. 10. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sport mód bekapcs. De mondjuk nem feltétlen azt a gyereket kell fotózni, aki 200 m/s -al fut. Mondjuk, akik csak beszélgetnek stb, de ha gyorsan exponálsz és fotózol akkor jó képeket készít. Nekem is ilyen gépem van.
2014. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi (:

És szerintem nincs semmi baj a géppel. Én szeretem.

2014. febr. 15. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!