Melyiket válasszam, Nikon Coolpix L820 vagy Fujifilm finepix S4000?

Figyelt kérdés
Ezt a 2 gépet néztem ki, szerintetek melyik a jobb gép? Cél amire szeretném használni, otthon családi körben, esetleg táj jellegű képek utazás során vagy egyszerű pillanatok megörökítése.

2014. febr. 7. 13:39
 1/3 anonim válasza:

Célnak mindkettő megfelel, úgy látom hasonló tulajdonságokkal is rendelkeznek. A Fuji előnye, hogy manuálisan állíthatsz záridőt és blendét, de ha nem értesz hozzá, akkor ez lehet, hogy felesleges. A Nikon megbízhatóbb, gyorsabb is talán.

Pár hónapja én is 2 ultrazoomos gép közül választottam, az egyik egy nikon volt, ehhez hasonló, de kicsit régebbi kiadás,( L110 a másik egy Fuji. Végül a Nikon mellett döntettem. Nem bántam meg.

2014. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nikon Coolpix L820 egyértelműen. Ilyet vettem nem bántam meg. Youtube-on nézz mintavideókat amiket azzal a géppel vettek fel. Fényképekhez rengeteg beállítás van, csak kiválsztod h beltéri, tűzijáték, háziállat stb.. és már be is állítja magát. Videózni pedig gyönyörűen tud full HD-ben és tud lassított felvételt is készíteni, ami számomra külön szórakozás :) Pl ha gyerek ugrik a medencébe stb :D Nagyon profin belassítja.
2014. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak pl nekem tetszik a rekesz és záridő beállítása amivel akár speciálisabb képeket is tudok csinálni, az úgy kicsit jobban csalogat, de tök jó le lehet a lassított felvétel is :D
2014. febr. 12. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!