Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon Coolpix L27-es fényképez...

Nikon Coolpix L27-es fényképezőgépem van, és csak 3 percnyi videofelvételt tudok vele készíteni. Miért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy fényképezőgép és nem videokamera, de a 3 perc videofelvételt akkor is nagyon kevésnek találom. Nem vagyok ezekben nagyon jártas, nem jöttem rá, hogy van-e benne valamilyen beállítási lehetőség, hogy hosszabb videofelvételeket lehessen készíteni. Volt egy noname márkátlan fényképezőgépem is, de még azzal is sokkal hosszabb időtartamú felvételt tudtam készíteni. 1GB-os memóriakártya van a fényképezőgépben. Esetleg ha nagyobb GB-os memóriakártyát tennék bele, hosszabb felvételt lehetne készíteni, vagy mik a lehetőségek? Válaszokat előre is köszönöm.
2014. máj. 18. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az új géped valószínűleg jobb minőségű felvételt készít, értsd alatta, ugyanannyi idejű felvételhez, több tárhelyet használ.

Amúgy miért nem teszel egy próbát kérdezés helyett? Én nem tehetem meg, de csinálnék 1 percnyi felvételt, megnézem mennyi tárhelyet használt el.

És rögtön tudod a választ, nekem meg nem kéne ennyit részletesen írni: bizony, igen kevés az az 1GB tárhely.

Ma egy 8GB-ost kapsz 2ezer valamennyiért.

2014. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Igen, jobb minőségű felvételeket készít, csak mivel halál béna vagyok az elektronikához, így nem voltam benne biztos, hogy ha nagyobb memóriakártya lenne benne, akkor az percekben is több időt jelentene. De venni fogok egy nagyobb memóriakártyát mindenképpen.
2014. máj. 18. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Class 10-est vegyél, ez a legnagyobb sebességgel írható.

(Van azért gyorsabb, de ne feszegessük)

2014. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2014. máj. 18. 20:49
 5/5 BazsiBácsi ***** válasza:
128 GB-ig SD/SDHC/SDXC kártyával bővíthető. Viszont arra számíts, hogy az EU-s rendelet miatt a leghosszabb idő 30 perc lenne, amit fel tudsz vele venni, ezen kívül a FAT32 4GB-os korlátját se lépheted át. Van itthon egy L25, a FAT32 miatt nagyjából 18 percet tud egyszerre felvenni.
2014. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!