Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképet szeretnék nyomtatni,...

Fényképet szeretnék nyomtatni, de miért nem szépek a színes és úgy általában a kép? Mit es hogyan csinaljak?

Figyelt kérdés

Eleg jo kameram van.

Nem tudom, mit kene tennem a keppel..retusalni nem tudok, de biztosan lehetne valamit allitani a programmal, hogy szebb legyen a kep.

Ha a mediaban vagy hasonlo cewe helyen kinyomtatom, akkor csunya szemcses a kep, vagy csak szimplan fako.

Elofordult az is, hogy nagyon rakozelitettek a kepre, s lemaradt a szele, vagy eppen nem toltottek ki a keppel a lapot=csik volt a szelen. Igy nem lehet albumba se betenni, se a falra. Nem akarok nagy meretet, kb 10x13-at, de neha jo a nagyobb is.


Mellesleg, ha pedig pici kepet szeretnek, amit magnesbe, kulcstartoba lehetne rakni, akkor milyen meretre allitsam oket!


Van photoshopom, annyira nem tudom hasznalni viszont es van irfanview, amit szeretek.



2014. ápr. 9. 08:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Keszitettem par kepet.

Megnezitek?

2014. ápr. 24. 11:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszi.


Ime, fogtam par gyereket es allatot hozza.

Annyit tudni erdemes, hogy olyan kepeket akarok csinalni, mint pl. az utolso, amit gozom sincs hogy csinaltam, ha jol emlekszem ekkorra mar hot ideg voltam.. termeszetesen nem arra fokuszaltam akarattal, mint ami eles lett....

Azert latszik, hogy egyik sem tűéles. Kinyomtatva nem voltak meg, de a tobbi kep is, amiket korabban megtettem (kepek elvesztek a regi gepen) hasonloan problemasak voltak.


[link]

Koszi

2014. ápr. 24. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!