Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon L820 vagy Sony Dsc-h200?...

Nikon L820 vagy Sony Dsc-h200? Érvek-Ellenérvek?

Figyelt kérdés

Természet és állatok fotózására (hobbi) kellene. Boltban mindkettő szimpatikus volt. A nikon 56.000, a Sony 44.000. Ki melyiket ajánlja? (és miért? )

Vagy ilyen árkategóriában valaki tud jobbat?



2014. febr. 18. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp bridge gépet szeretnél venni, vagy csak azért mert úgy néz ki, mint egy DSLR? Én ezek közül semelyiket sem venném meg. Nikonban nincs manuális beállítás. Sonyban már van, de nem ájultam el a képek minőségétől. Tudjuk, hogy ezek nem DSLR gépek. Csodát nem kell elvárni tőlük, de azért ezektől vannak jobb gépek is, amik szebb képet produkálnak. 20.4 MPx meg parasztvakítás a vérpistikéknek.

-Canon PowerShot SX260 HS

Nem rossz kis gép ez. 15sec-es záridő, 20x-os optikai zoom. Hátsó megvilágítású CMOS szenzor. Benne is van az árkeretben, de ha bridge gép kell, akkor keresek azt is.

2014. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem a kinézet érdekel hanem a tudás. Nekem leírtak alapján a nikon is teljesítené a követelményeimet. Megnézem azt a gépet,amit írtál. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!
2014. febr. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!