Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgép lenne a...

Melyik fényképezőgép lenne a jobb? (lent)

Figyelt kérdés

Még sohasem vettem fényképezőgépet.Kettő van ami eléggé tetszik, de mindegyiknek van előnye, hátránya.

Az egyik Olympus Sp-820 a másik Fujifilm Finepix F770

Nem tudom melyik lenne a jobb.Igazából akkor akadtam meg amikor láttam hogy a Fujin van manuális beállítás, a másikon nincs és azt olvastam, hogy jó ha van manuális beállítás, főleg ha komolyabban akarunk fényképezéssel foglalkozni.Viszont az Olympusnak számos extra effektek, funkciók találhatóak, ami nem tudom mennyire lényeges, vagy azt Photoshoppal is el lehet érni.Illetve hogy az Olympus az superzoom-os.

Esetleg valaki ránézne az adatokra? találtam egy összehasonlító oldalt, bár itt nincsenek leírva szerintem az extra dolgok.


[link]


2014. febr. 12. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:
[link] itt egy komolyabb összehasonlító oldal. és egy komoly tesztelő oldal [link] mi előny mi hátrány azt neked kell eldönteni
2014. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!