Van 50ezer forintom, és szeretném belőle bővíteni a fotósfelszerelésem. Leginkább állványra lenne szükségem. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Egy Cullmann Nanomax 260-at néztem ki gömbfejjel. Érdemes megveni? Cserélhető rajta a fej? Canonhoz kéne, nincsenek nagy obijaim, nem túl nehéz a cucc. Ja és vaku is kéne, de annak nem feltétlenül kell beleférnie a keretbe.

2014. febr. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!

Én egy velbon DV 6000-est használok és teljesen meg vagyok vele elégedve. Tudom ajánlani. Ha esetleg nincsen ilyen obid, akkor ez kötelező: [link]

2014. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy vaku használtan kb. itt indul szóval el kell döntened, hogy melyik. Vakuból Canonra a 430EX II használtan már kijön ennyiből, állványból pedig a Benro A2970-et javaslom N1-es fejjel.
2014. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem most Yongnuo 568EX-TTL vakum van 600D-n. Szerintem nagyon jó minőség, tud annyit, mint a Canon, de sokkal olcsóbb. Nem fogod megbánni. Canonra és Nikonra és készítenek. [link]

De más Yongnuok is jók, amik olcsóbbak, de kicsit kevesebb funkció van rajtuk. [link] Használtan is kifoghatsz egy jobb példányt. Én már csak ezt a márkát venném.

2014. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állvànyból milyet javasoltok?
2014. febr. 11. 13:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez? [link]
2014. febr. 11. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is rossz (ha nem akarod 5 kilónál nagyobb súllyal megterhelni, ennyi a teherbírása). Számold össze és figyelj arra is, ha esetleg néhány éven belül várható, hogy nagyobb obid, nehezebb vázad lesz, plusz mondjuk vakut is használsz, vagy más egyebet, hogy akkor is még megfelelő legyen az állvány. A fej súlyát is számold bele, az összsúlyba, az 458 g.
2014. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!