Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőt javasoltok?

Milyen fényképezőt javasoltok?

Figyelt kérdés
Most kezdeném el a fotózást, az elszántságom meg van, eddig is nagyon szerettem fotózni a kis családi géppel, de szeretném ezt komolyabban csinálni. 70.000-ig mehetek el árban (ha betanulok később szeretnék majd komolyabb gépet). Sokat járok más városokba, meg sokat túrázok, szóval jobbadon tájakat fotóznék, illetve csak azt. Néztem egy csomó gépet, mindegyikhez írták, hogy milyen jó, de így nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb. Ti mit javasoltok? És még annyit írnék, hogy pár oldalon sokan írták, hogy "milyen jó, hogy pici a gép" vagy hogy "csak annyi a baja, hogy nagy, nem fér el egy kis táskában". Nekem bejönnek a nagyobb méretű gépek, szóval a mérete nem domináló nálam. Köszönöm előre!
2013. okt. 9. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
túrázáshoz pedig kényelmesebb a kis gép. tapasztalat
2013. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet, de valamiért bejön, ha nagy a gép. Meg én hátizsákkal megyek, ott meg elfér bőven, nem szoktam sok cuccot vinni, lesz helye:)
2013. okt. 9. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor most 70-ért tükrös gépet akarsz obiparkkal? :)
2013. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
70-ért olyan gépet akarok, amelyik ebben az árkategóriában a legjobb és megfelel arra a célra, amire használni szeretném:)
2013. okt. 9. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bridge gepet ajanlok... nagyobb a merete jobb minta kis kompaktok... de nem cserelheted az obit.... fujifilm finepix verziok vagy nikon coolpix eket nezd meg...:)
2013. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Bridge gépet választottam, egyik ismerősöm ajánlt egy Pentax gépet, tetszik, szóval lehet, hogy ő lesz, de ha megyek venni még az eladót faggatom majd kicsit
2013. okt. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!