Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Bekapcsolom a gepem, mutatja...

Bekapcsolom a gepem, mutatja is hogy be van kapcsolva, de nem reagál, akármit is megnyomok. Lehetséges, hogy ez amiatt van, hogy egy órát voltam kint vele a hidegben?

Figyelt kérdés

Egy Nikon D90-esről van szó. Kint voltam fotozni vele és hát elág hideg volt, meg időnként a fákról is hulottak hószemcsék. Amennyire lehetett vigyáztam, de most mégsem reagál.

Először még a kicsi kijelzőn azt írta hogy Err, vagyis hiabaüzenetet adott, de utána már nem mutatta, mégsem reagál semmire.

Kivettem az akut belőle, és most várok.


Szerintetek lehetséges-e hogy a hideg és nedves levegő miatt van ez így? Valakivel még fordult elő ilyesmi? Helyre jön majd?


Előre is köszönöm aki időt szán a válaszra.



2014. jan. 27. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi történ azóta?

Lehet, hogy a hideg miatt az akkumulátor szórakozik. Ilyenkor általában ha kiveszed a gépből és egy kicsit melegíted a zsebedben, akkor újra életre kel. Ha azóta sem jó a gép, akkor viszont tuti nem a hidegtől volt baja.

2014. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát hidegből-melegbe egyből bevinni a gépet nem túl egészséges dolog. Táskában kell pihentetni legalább egy órát, amíg szépen visszamelegszik. Ha a belsejében kicsapódott a pára, akkor odaverhetett az elektronikának.
2014. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül minden rendben van, magához tért a gép miután elpárolgott belőle a nedvesség. Ennek nagyon örülök :D De azért köszi hogy vettétek a fáradtságot a válaszokhoz.
2014. jan. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!