Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Filmezés bridge fényképezőgéppel?

Filmezés bridge fényképezőgéppel?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk, tudom,hogy: a fényképezőgépet nem mozgókép készítésére találták ki,nem előnyös főleg nem egy egyszerűnek számító bridge géppel (lényegében egy egyszerű kompakt gép). Tudom,hogy dslr gépeket is szoktak használni,persze van hátrányuk is bőven. Mégis egy egyszerű bridge géppel ami már tud 1280*720-as hd videót rögzíteni, érdemes-e filmet (mondjuk amatőr) készíteni? Nagy szenzoruk van, pl.: a legkisebb is 10 megapixel, mondjuk a fókuszt nem tudom mennyire lehet manuálisan állítani és,hogy mennyire kicsi, ezért is érdekelne. Tényleg a bridge gépeken,hogyan lehet állítani a fókuszt? Mekkora mélységélességet lehet?

2013. nov. 27. 22:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

csak azért mert elsőre iszonyat felbosszantottál :)

de figyelj szerintem inkább az a baj,hogy szar vagyok nyelvtanból és nem tudtam norálisan megfogalmaznia kérdést

de azért még mindíg állítom hogy amit mondasz az hülyeség

2013. dec. 10. 21:41
 12/12 anonim ***** válasza:

hát ha nem tudsz fogalmazni az nem a mi bajunk, és helyetted sem tudjuk megtanulni....de amit kérdeztél, azokra ott vannak a válaszok fentebb :p

és egyébként mond már el létgyszives a hülyeségeimet :D

amúgy meg bemész egy MediaMarktba, megfogod azt a gépet és kipróbálod... iszonyatosan nehéz dolog

vagy még kényelmesebben: youtube.com beírod a kiszemelt gépet és nézel egy tesztvideót/ google.hu és olvasol tesztet... menni fog, vagy linkeljek? xD (bár még mindig nem írtál géptípust..) :)

2013. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!