Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Összeválogattam nagyjából egy...

Összeválogattam nagyjából egy árkategóriában pár fényképezőgépet. TI MELYIKET AJÁNLANÁTOK?

Figyelt kérdés

SONY CIBER-SHOT DSC H200: [link]


Fujifilm FinePix S4500: [link]


SAMSUNG WB100: [link]



2013. nov. 27. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sony.
2013. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Leginkább egyiket se.

Persze attól függ, mire akarod használni, de én inkább vennék egy használt tükörreflexeset.

2013. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt, hogy mindenki vegyen tükrös gépet, mert attól lesz király. Ha semmi szüksége rá, felesleges. Lehet, hogy nem akar többszáz ezret rákölteni.

Bezzeg, aki meg azt akar venni, annál meg jönnek a válaszok, hogy minek az neki.


Képminőségről nem tudok nyilatkozni, mert egyik sem volt még a kezemben. A leírás alapján nagyjából ugyanazt tudják.

A Sony esetében nekem soknak tűnik a 20mp, valószínű, hogy jobban zajosodik, de ez csak feltételezés. Én ezek közül a Fujit venném, mert ekkora szenzorra bőven elég a 14mp, és vannak rajta manuális beállítások is, amit a másik kettőnél nem láttam. Ez talán érdekes lehet, ha akarsz vele foglalkozni. Ha nem, akkor kb mindegy. Keress a neten példafotókat, és meglátod, melyiknek milyen a minősége.

Továbbra is ajánlatos elmenni egy olyan üzletbe, ahol ki vannak állítva, kézbefogni őket, megnézni, melyiknek a menüje tetszik jobban.

2013. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Samsung. nekem is az van, szerintem nagyon jó képeket lehet vele készíteni!!
2013. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj fel a photographyblog.pgpartner.com ra és a kamera rewievs közül válaszd ki ami érdekel .


De 50e gépekről beszélünk gyakorlatilag tök mindegy melyiket veszed ezeknek a reális felbontásuk 2-4 Mpixel akárki akármit mond.


Itt a 14 20 megás ccd nek csak a hd videó felvétel szempontjából van jelentősége ,élesebb tisztább szebb videót kapsz de fotó szempontjából maga az optika minősége sem teszi lehetővé 5 megánál nagyobb hasznos képet. Ráadásul ez a pixelharc főként marketing miatt van és az ilyen laikus emberkékre utaznak mint te aki nem ért hozzá csak azt hiszi hogy a több az jobb.

2013. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!