Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen canon fényképezőgépet...

Melinda- kérdése:

Milyen canon fényképezőgépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még sose volt komolyabb fényképezőgépem csak ez a kis mini gépek. Most megyek külföldre és videónaplót szeretnék készíteni hogy a családom is láthassa. Viszont arra gondoltam hogy videókamera helyett inkább egy jó canon kamerát vásárolok. Viszont nem tudom melyik a jó( ez alatt értem azokat hogy melyik csinál szép képeket és egyben szép videófelvételt)

2013. nov. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyit szánsz rá egyébként? mert úgy jobban lehetne ajánlani.. én am canon 650D-t mondanám

és ha kell egy obi, nekem van egy 18-55-ös ''induló'' obim

írj ha érdekel/van kérdés :D

2013. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát túl sokat nem szeretnék ugyan is rengeteg pénzem elment a jegy árára. Hát az ajánlatodat még megfontolom ;)
2013. nov. 21. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
kezdőknek kifejezetten jó a canon sx50, ami 120 körüli áron van. Nem tükrös, de nagy a zoomja (1200mm) és a videofelvételek is jók, egyszerűen kezelhető. A tükrösek eléggé macerások, mert drágák, de a minőség utánozhatatlan! DÖnts, hogy melyiket preferálod.. pl egy 1200 mm-es objektív jóval több, mint 1 millió forintba kerülne és 30-40 cm-es obit cipelhetnél külön táskákban. Én imádom a gépemet, volt már nálam tükrös is - ezerszer jobb, mint az enyém de az enyém olcsóbb, egyszerűbb és 50xes zoom (+ultrazoom =ez nem egyenlő a digitálissal) nekem mindennél többet ér!!! :) Remélem, tudtad hasznosítani, amit írtam és jól döntesz:)
2013. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen köszönöm szépen :D az utóbbi válaszolónál döntöttem :D de mind a kettő hasznos volt köszönöm!
2013. nov. 23. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
várj. most fog kijönni az sx60! semmiképp ne kapkodd el pár vélemény alapján! :) utolsó voltam :)
2013. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha most fog kijönni akkor gondolom elég borsos ára lesz. :/
2013. nov. 24. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető... én biztos h maradok a réginél - ezt megszoktam és megszerettem -de legalább az sx50 ára lejjebb megy :D
2013. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!