Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! Milyen fényképező gépet...

SOS! Milyen fényképező gépet vegyek?

Figyelt kérdés
Hobbi szintem fotóznák. Egy kompakt gépet szeretnék, viszonylag jó minőségűt, de még teljesen amatőr fotós vagyok. Ha tudtok, hogy valaki árulja a gépét, vagy ismertek egy jó, és olcsó gépet, kérlek linkeljétek be! Mindent küldhettek nagyon fontos lenne! Nálam olcsónak számít, 20 000 Ft-ért, de esetleg még a 40 000 is belefér! Kérlek küldjetek linkeket, köszi!

#FÉNYKÉPEZŐ GÉP!
2013. szept. 22. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
én 2 éve vettem egy Finepix AV100-ast, az akkor volt 20 körül, azt hiszem. Igaz, hogy nem tükörreflexes mef stb, de én szeretem, jó kis gép, csak ajánlani tudom.
2013. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!