Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kinek milyen fényképezőgépe...

Kinek milyen fényképezőgépe van? Leginkább a dslr és a bridge kategóriások érdekelnének. Mint statisztika, érdekel.

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 21:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annyit nem értek csak, hogy mondjuk van egy bridge gép, 2006-os, pl az enyém, már nem lehetne eladni csak vagy 12-13E-ért, pedig jó gép,meg nem is kell senkinek csak a 15-20mp-es kompaktok... emellett egy 2003-as 2004-es dslr, még mindig 30, 40E ft... Nem lehet hozzájutni, csak vastagabb pénztárcájúaknak.
2013. szept. 17. 19:39
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, a minőségért fizetni kell.


Egy régebbi DSLR még ma is megállja a helyét, meg az a lényeg, hogy milyen objektívet raksz a vázra.


De egy bridge gép azért már más... ott nem tudsz objektívet rárakni. A régebbi bridge gépek azért sokkal inkább elavulnak mára.

Ott van pl. a 2005-ös Panasonic-Lumix FZ5, a legmagasabb iso értéke 400, szóval sokkal korlátozottabb, mint egy hasonló megjelenési idejű DSLR.

2013. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A Sony h2 nem rossz, szép képe és videója van, csak az AF-t találom lassúnak... a panasonic amim van kompakt se rossz, de az fz5-nek pl. nincs olyan szép képe, belenagyítva mosott a kép, szerintem erős zajszűrés miatt, de nem vagyok annyira profi.
2013. szept. 19. 19:22
 14/14 anonim válasza:
Canon 600D. én nagyon szeretem :)
2013. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!