Debreczeni Zitának milyen márkájú fényképezőgépe van?

Figyelt kérdés
Kérlek hagyjuk most a fotós múltját / jövőjét... Egyszerűen csak a fényképezőgépre vagyok kíváncsi, amit promóciós célra kapott. Fehér színű és az objektívet rá lehet csavarni. Emlékszek ez volt az eső ilyen gép, nagy televíziós reklámkampánya is volt 3 különálló objektíve van. Hiába keresem neten már számtalan márkát kiad, de engem ez a gép érdekelne. Esetleg, aki otthon van a témában ajánlhat ilyen gépet!! Köszönöm!

2013. aug. 26. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Egy kép, hátha így könnyebb:)

2013. aug. 26. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen a képen pont egy kompakt, nem cserélhető objektíves gép látható. Figyelmesebb szemlélők némi keresgélés után felfedezhetnek a képen egy üresfejű buta libát is, de a kédrés szempontjából érdektelen.


Szerintem te erre a gépre gondoltál:

[link]

2013. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm jót mosolyogtam :)))

Én be is vallom, hogy nem sokat értek a gépekhez, amire gondolok az fehér és 3 darab cserélhető objektíve van, posztolt róla képet amit promóciós cégtől kapott és azóta ezt a fehér gépet látom nála... Nem azokra a nagyon szuper gépekre gondolok itt...

Az lenne a lényeg, hogy cserélhető objektíves gépet szeretnénk és ilyesmi lenne az elképzelésem, hobbi célra családi és természet fotózásokhoz.

2013. aug. 26. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:

[link] Szerintem valami ilyesmire gondolhatsz.


Én legalábbis erre emlékszem, hogy ezt a típust nyomatták volna a tv-be.

Ez egy Samsung NX300

2013. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit kapott a csaj, csak úgy tippelek. Szerintem valamelyikről lehet szó:

vagy Nikon 1, vagy Canon EOS M. Mivel korábban is Canon gép volt a kezében, inkább az utóbbira tippelek.

2013. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Esetleg arra nem gondoltál, hogy ezt a kérdést facebookon is feltehetnéd neki? Szerintem válaszolna! Mellesleg Zita főiskolán tanulja a fotózást, és nagyon is jó képeket készít!
2013. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!