Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen tükörreflexes gépet...

Milyen tükörreflexes gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretek fotózni főleg természetet azon belül is macro képeket készítek de újabban a modellfotózás is érdekel.Jelenleg egy kompakt bridge gépem van és most szeretnék egy olyan gépet ami komolyabb képeket csinál.Milyen gépet ajánlotok valakinek akinek ez lenne az első tükörreflexese?
2013. aug. 25. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nagyon fontos, hogy nem a gép csinál komolyabb képeket, hanem a fotós. A fényképezőgép elengedhetetlen ugyan, de attól még csak egy eszköz.


Több márka is van a piacon, de kizárólag Canont vagy Nikont érdemes venni. Hogy melyik jobb, arról oldalakon keresztül lehetne vitatkozni. Nehéz választás, de egyszer dönteni kell. Viszont komoly ára van minden gépnek, sok pénzt kell rá áldozni. Minimum 150 ezer forint egy új dSLR-kit. Egyébként használtan, 50-100 ezer forintokért nagyon sok gépet kínálnak a neten, érdemes körülnézni.


Én a Nikonokat ismerem jobban, boldogan ajánlom az újakat és a régebbieket is.

2013. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, Nikon vagy Canon.


Hogy melyik, az nehéz kérdés. Ha van ismerős, aki az egyiket vagy másikat használja, érdemes vele egyeztetni, hátha néha tud kölcsön adni egy-egy obit a későbbiekben.


Esetleg érdemes kézbe fogni, megnézni mindkettőt - nekem pl. a Nikonok menüje nem jön be, a Canon sokkal barátságosabb, ezért is választottam azt.

2013. aug. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!